Individuálny portrét - Fotenie Bratislava

Ako prebieha fotenie portrétu?

Ak máte záujem o nafotenie individuálneho portrétu v exteriéri, alebo by ste chceli zaujímavú profesionálnu profilovú fotografiu na sociálne siete, napíšte mi akú máte predstavu a na aký účel fotky potrebujete. Dohodneme si všetky potrebné detaily (lokalita, ouffit a termín). V deň fotenia sa potom stretneme v blízkosti vybranej fotolokality v Bratislave a okolí a po úvodnom rozhovore sa môžeme pustiť do fotenia. Na individuálne fotenie si môžete priniesť viacero oblečenia na výber, prípadne rekvizity podľa želania a ak chcete, tak aj kávičku, alebo čaj v termoske, aby sme si mohli príjemne pokecať na lavičke, alebo na pníčku, či trávičke :).

Čo si mám obliecť na portrétne fotenie?

V našej komunikácii pred fotením sa budem pýtať, ako chcete pristupovať k výberu oblečenia. Ak máte svojský vyhranený štýl obliekania, ktorý chcete dodržať, tak je otázka vhodného outfitu vyriešená hneď. Je tu však aj možnosť že máte už konkrétnu predstavu o tom, v akom oblečení by ste sa chceli nechať nafotiť a toto oblečenie ste si už aj zohnali (môže ísť o nejaké výnimočné šaty, kostým alebo vlastnoručne šité výtvory). Ak však už teraz viete, že pre Vás nie je jednoduché z Vašej skrine vybrať niečo, vďaka čomu budú fotky vyzerať čo najlepšie, v tom Vám veľmi rada poradím a zašlem podrobné inštrukcie. Podľa nich potom zo skrine vyberiete zopár kombinácií, ktoré mi potom môžete zaslať na odkonzultovanie prostredníctvom fotografie zaslanej emailom.

Fotenie biznis portrétov

Ak máte záujem o nafotenie biznis portrétu pre zamestnancov Vašej firmy, rada pre Vás v okolí Vašej spoločnosti vyhľadám vhodné miesto a odporučím vhodný čas, kedy je najlepšie svetlo, aby sme mohli nafotiť jednotné biznis portréty v exteriéri na ktorých bude každý člen Vášho tímu vyzerať prirodzene a prívetivo. Takéto portréty potom pôsobia veľmi autenticky a krásne dotvárajú Vašu webovú stránku a tým pomáhajú budovať Váš biznis. Napíšte mi aký počet ľudí potrebujete nafotiť a aká je Vaša predstava, rada potom s Vami dohodnem detaily.

Fotenie pre ženy podnikateľky

Máte malý biznis alebo ste začínajúca živnostníčka a potrebujete naplniť Vašu webovú stránku a sociálne siete autentickými fotografiami, ktoré budú predávať? Pozrite si moju ponuku brandového fotenia v rámci ktorého Vám nafotím nielen Vaše portréty, ale aj náladové doplnkové fotografie, ktoré budú vystihovať Váš biznis.