Párové fotenie Bratislava

Aké je to lifestylové fotenie a čo je na ňom také úžasné?

Lifestylové párové fotenie je určené pre všetkých, ktorí túžia po pamiatke na krásne zamilované obdobie. Veľmi rada pracujem s pármi a fotím pre nich fotky plné nehy a lásky. Chcem, aby bolo z fotiek vidieť kým ste a čo máte radi. Stretneme sa na nejakom peknom mieste v prírode v Bratislave a v okolí a spravíme si z fotenia super zážitok! Ako bonus Vám vzniknú nádherné spomienkové fotografie, na ktoré sa môžete dívať celý život.

Fotenie na svadobné oznámenie?

Váhate nad tým, akú formu by malo mať Vaše oznamko a rozhodli ste sa pre fotografiu Vás ako páru? Rada Vám s tým pomôžem!

Špecializujem sa na snúbenecké fotenia zaľúbených párov, ktoré čaká svadba. Fotím trendové lifestylové fotografie pri západe slnka, ktoré kompozične vytvoríme tak, aby mohli slúžiť ako fotografia pre Vaše svadobné oznámenie. Poviete mi, či chcete, aby bol na fotografii ešte priestor na text, alebo, či ju chcete iba ako doplnok.

Dostanete odomňa niekoľko upravených záberov, z ktorých si budete môcť vybrať ten pravý pre Vaše oznamko. Zvyšok bude pre Vás nádhernou pamiatkou na zamilované obdobie.

Takéto snúbenecké fotenie je možné realizovať aj na jeseň, alebo ako romantické zimné zasnežené fotenie.

Romantické párové fotenie

Máte vlastnú predstavu, ako čo najlepšie znázorniť zamilované obdobie, ktoré prežívate? Naladíme sa na spoločnú vlnu a vytvoríme spoločne krásne spomienky, ktoré Vás budú tešiť. Kontaktujte ma a spýtajte sa na čokoľvek, čo Vás zaujíma, teším sa na Vás!