Môj príbeh

fotografka detí

Už ako malé sedemročné dievčatko som si na exkurziu do múzea zobrala foťák. Bol to vtedy ešte fotoaparát na film, a po každej fotke som ho zozadu otvorila, aby som sa pozrela, či sa mi fotka vydarila – poradila mi to spolužiačka. Tie fotky by som si teraz rada pozrela :). 

Po strednej škole som si takmer podala prihlášku na fotografiu. Nakoniec sa však moje štúdium aj práca uberali úplne iným smerom. Fotografia sa mi však vždy z rôznych strán pripomínala. Najviac azda v ďalekom zahraničí, keď som bola pripravená začať sa venovať foteniu aj viac ako len môjmu koníčku, no až po materskej dovolenke prišla myšlienka zdokonaliť sa natoľko, aby som fotenia mohla poskytovať ako službu.

Som vďačná, že som sa mohla vydať touto cestou a naučiť sa v pomerne krátkom čase všetko potrebné na  to, aby som klientom dodávala fotografie, ktoré im prinášajú radosť. Zbožňujem, keď môžem zachytiť portréty, ktoré Vás vystihujú a na ktorých ste spokojní s vlastnými prirodzenými výrazmi.

Čo ma vystihuje

Pre krásnu fotku mi nevadí sa poriadne zablatiť:)

rodinná fotografka Bratislava

Obľúbené mottá

Moja filozofia

Tvoríme krásu

Považujem fotenie za jednu z príjemnejších aktivít, ktorú môžete ako rodina spolu absolvovať a som vďačná, že môžem byť s Vami pri tom, ako vznikajú krásne spomienky do Vášho rodinného albumu. Som za fotenie v pohodovej atmosfére.

Mamy vedia najlepšie

Mám veľkú dôveru v to, čo mi maminky napíšu, alebo povedia o svojich deťoch. Verím, že ony vedia najlepšie, čo ich deti potrebujú, čo zvládnu a kde sa budú cítiť príjemne. Pomáha mi to čo najlepšie naplánovať a viesť fotenie pre pohodlie Vašich detí.

Fotím aj náročnejšie deti

Každé dieťatko má iné požiadavky, potreby aj osobnosť. Rada doprajem dostatok trpezlivosti každému drobcovi podľa potreby tak, aby sme si čo najviac užili čas fotenia a mali na záver čo najkrajšie fotky.

Nechávam to plynúť

Výsledné fotografie sú závislé od veľkého množstva premenných a len s ťažkosťami by sme všetky okolnosti dotiahli do dokonalosti. Pozorujem, že keď sa nechávame viesť a prijímame okolnosti také aké sú, zakaždým vznikajú veľmi zľahka jedinečné fotky.

Je to v poriadku

Ak sa náhodou stane, že v deň Vášho fotenia je zlé počasie, alebo príde choroba, verím, že to tak malo byť a zrejme je tu pre nás v pláne ešte iný, krajší deň, keď nám všetko bude hrať do kariet a fotenie bude v ešte väčšej pohode.

Podporujeme sa navzájom: