Prirodzené fotky s bruškom v čarokrásnej prírode

Tehotenské fotenie Bratislava

Na kedy je vhodné naplánovať si tehotenské fotenie?

Tehotenské fotenie odporúčam absolvovať v 7. alebo v 8. mesiaci tehotenstva, kým sa na to budúca mamička ešte cíti. Snažím sa, aby bolo tehotenské fotenie pre ženu čo najmenej náročné a preto veľmi citlivo vyberieme lokality v Bratislave tak, aby boli dobre dostupné autom alebo aby sa nachádzali vo Vašej blízkosti, ak je to pre Vás pohodlnejšie. Záleží mi na tom, aby mala tehotná mamička čo najväčšie pohodlie a preto si podľa potreby počas fotenia spravíme prestávky a vyhovieme všetkým potrebám budúcej mamičky. Keď ma budete kontaktovať, dajte mi vedieť Vašu predstavu a rada s Vami starostlivo naplánujem a zladím každý detail.

tehotenske fotenie cena
tehotenske fotenie v prirode
tehotenske fotografie

Pohodové nenáročné tehotenské fotenie

Čo je súčasťou fotenia?

Ponúkam tehotenské fotenie pre všetky páry, ktoré si vysnili romantické tehotenské fotky v exteriéri plné lásky a nehy. Poskytnem tipy ohľadom outfitu a celkového vzhľadu – možná detailná konzultácia. Každý z balíčkov zahŕňa 1 až 2 hodiny fotenia a elektronické dodanie upravených a vyretušovaných fotografií v počte podľa zvoleného balíčka. Najvydarenejšie fotky Vám zašlem v náhľadovej galérii a z nich si môžete vybrať  fotky na finálnu úpravu.

tehotenské fotenie Bratislava
tehotenske fotenie botanicka zahrada
tehotenske fotky interier

Ponúkate tehotenské fotenie pre lokalitu Bratislava a okolie, ale kam presne sa môžeme ísť fotiť?

Ak máte v Bratislave a okolí svoju srdcu blízku lokalitu, kde môžeme zastihnúť krásny západ slnka, veľmi rada Vás nafotím tam. Ak však nemáte konkrétnu predstavu, možno Vás osloví niektorá z mnou overených fotolokalít pre tehotenské fotenie v Bratislave a okolí. V ponuke je ku každej lokalite uvedené, či je vhodná na tehotenské fotenie. Klienti oceňujú mnou odporúčané lokality a po fotení ma informujú, že sa v nich cítili veľmi príjemne. Sú totiž starostlivo vybrané tak, aby Vás dobili energiou a Vy ste si z fotenia odniesli nádherný zážitok.

Tehotenské fotografie pre Vás uchovajú spomienku na radostné očakávanie

tehotenske fotenie
fotenie v tehotenstve Bratislava
fotenie s bruskom

Opýtajte sa ma na tehotenské fotenie prostredníctvom emailu na foto@tyella.sk alebo mi zavolajte, prejdeme si Vašu predstavu a spolu nájdeme vyhovujúci termín a lokalitu.

kedy je vhodne ist na tehotenske fotenie

Ak už deti máte a čakáte ďalšie, je najlepšie spojiť tehotenské fotenie s rodinným fotením a odfotiť sa tak celá rodina aj s ďalším dieťatkom na ceste.

fotky v tehotenstve
tehotenske foto v prirode
tehotenske fotenie rekvizity

Chcete mať aj Vy jedinečné romantické momenty s bruškom zachytené na fotografii?

Rezervujte si termín už dnes a využite možnosť nechať sa previesť celým procesom fotenia od výberu outfitu až po odporučenie vhodnej fotoslužby pre tlač fotografií so zľavou pre mojich klientov. Teším sa na každý tehotný pár, s ktorým  môžem stráviť príjemnú prechádzku v prírode spojenú s fotením! 🙂