Autentické fotky pre Váš biznis

Pre potreby Vášho podnikania ponúkam niekoľko druhov fotenia podľa Vášho výberu. Všetky z nich sú fotené v mne vlastnom lifestylovom štýle a Vy tak získate autentické fotografie, ktoré v zlomku sekundy pomáhajú predať svetu to, čo ponúkate.

Lifestylový biznis portrét

Ste hlavným ťahúňom svojho podnikania? Je Vaše meno Vaša značka? Poskytujete služby osobne a potrebujete sa odprezentovať profesionálnou formou, avšak prirodzene? V tom prípade je lifestylové biznis fotenie určené priamo pre Vás. Vystavajte svoj web na sérii portrétov, ktoré vystihujú Vás aj Váš brand a objednajte si fotenie v príjemnej atmosfére, z ktorej vzniknú prémiové fotografie vystihujúce Vašu osobnosť.

Autentické fotografie Vašich priestorov za plnej prevádzky

Vlastníte priestory, v ktorých sa niečo deje a Vy to chcete zdokumentovať, aby ste to mohli odprezentovať na webe, sociálnych sieťach alebo printových materiáloch? Ponúkam pre Vás lifestylové fotenie priestorov za plnej prevádzky (je na Vás, či budú klienti ozajstní, alebo modely a modelky) – aby Vaši klienti získali pravú predstavu o tom, ako to u Vás chodí.

Kaviareň Adriana Bratislava

Nafotenie akcie

Usporadúvate akcie a nie ste spokojní s kvalitou fotografií, ktoré stihnete za pochodu cvaknúť na mobil, aby ste mali čo odprezentovať ďalším potenciálnym záujemcom o Vaše kurzy, prednášky, workshopy a semináre? Objednajte si profesionálne nafotenie Vašej akcie a získajte tak jedinečný materiál na prezentáciu Vašich služieb. Pútavé fotografie s reálnych akcií prilákajú oveľa viac záujemcov a Vy tak už nebudete musieť rušiť podujatie pre nedostatok prihlásených, ale vypredáte všetky miesta v rekordnom čase a tak sa budete môcť venovať viac tomu, čo Vás baví a menej propagácii. Fotografie túto prácu spravia za Vás!

Produkty v prirodzenom prostredí

Ak sa venujete tvorbe handmade výrobkov a potrebujete ich zaujímavo odprezentovať, lifestylový štýl fotenia je vhodný presne pre Vás. Ak sú produkty nafotené v autentickom prostredí, v ktorom sa vyrábajú, pestujú a neskôr používajú (napr. v domácnosti alebo na modelke), oveľa lepšie sa predávajú. Vsaďte na kvalitné fotografie a posuňte nimi Váš biznis vpred.

E-content (fotky pre web a siete)

Potrebujete pútavé a autentické fotografie v jednotnom štýle, ktoré by dotvorili Vašu webovú stránku a sociálne siete ale chceli by ste všehochuť toho, čo vystihuje Vaše podnikanie? Rada pre Vás vytvorím fotografie, ktoré budú kombináciou esencie toho, čomu sa venujete, toho aké pomôcky používate pri výrobe, remesle alebo poskytovaní služieb. Doplníme to aj sériou Vašich portrétov, aby ste ich mohli použiť ako doplnok k Vášmu internetovému obsahu, prípadne na propagačné materiály (letáčiky, plagáty, produkty).

V prípade, že Vás oslovilo lifestylové biznis fotenie a cítite, že je to to pravé, pre Váš biznis, rada sa s Vami dohodnem na koncepte. Môžeme zvoliť fotenie v teréne, alebo prídem do Vašej dielničky, ateliéru či kancelárie. Ak chcete, môžeme nájsť pasujúce trendové prostredie, ktoré by vystihovalo charakter Vášho podnikania. Rada spoznám Váš projekt a teším sa, že skrz fotenie sa môžem zoznámiť inými inšpiratívnymi slovenskými podnikateľmi a mojimi fotografiami Vám pomôcť na Vašej ceste k úspechu.