Zimné rodinné fotenie

Lifestylové rodinné fotenie v zasneženej scenérii - prechádzka lesom, sánkovanie, guľovačka, stavanie snehuliaka...

Milé maminy túžiace po štýlových lifestylových rodinných fotografiách. Túto sezónu som si pripravila pre Vás niečo celkom výnimočné! Zimné rodinné fotenie na tému zimných radovánok. 

Prejdeme sa zasneženou krajinou, deti sa posánkujú, postavíme snehuliaka a ak chcete, našu prechádzku zakončíme guľovačkou a vytvorením anjela do snehu. Kopec skvelých príležitostí nafotiť prekrásne momentky Vašich usmiatych ratolestí doplnené o fotografie, na ktorých je celá rodina pokope. Aj Vy máte pocit, že deti Vám rastú pred očami a chceli by ste mať profesionálne fotografie Vašich zababušených drobcov uchované v rodinnom archíve?

Už teraz prijímam rezervácie na zasnežené fotenia. Keďže sa ešte nevie, kedy presne sneh bude, môžete sa už teraz zapísať na čakaciu listinu a budem Vás kontaktovať akonáhle sa budú v predpovedi blížiť vhodné dni na takéto zasnežené fotenie. Napíšte mi email na foto@tyella.sk s počtom a približným vekom Vašich detičiek a nezabudnite uviesť, že máte záujem o fotenie na tému zimné radovánky. Budem sa na Vás tešiť!

Zimné rodinné fotenie