Veľkonočné fotenie v Bratislave

Minimalistické veľkonočné fotenie v exteriéri 2022

V tomto článku, by som Vám chcela ukázať, že veľkonočné fotenie môže vyzerať aj inak ako ho bežne poznáte. Keď sa povie veľkonočné fotenie, možno si predstavíte ateliérové štúdio v Bratislave s natiahnutým pozadím a k tomu zinscenovaná kulisa s veľkonočnými rekvizitami. Rozmýšľala som, ako foteniu dodať ten prirodzený prírodný „look“ ale pritom stále zachovať nádych veľkonočnej témy. Išla som na to tak minimalisticky ako to len šlo. Zobrala som bahniatka a na nich uviazala jednoduchú mašľu zo saténovej stuhy a vznikla tak sviatočná kytica, ktorá bola pre malú tanečníčku ako stvorená. Na moje potešenie sa táto naturálna ručne robená rekvizita stretla s prirodzeným záujmom a vykúzlila kopec momentov, ktoré bolo radosť zachycovať objektívom. Som presvedčená, že aj jedna malá veľkonočná rekvizita (korbáč, veľkonočné vajíčko) spolu s prebúdzajúcou sa jarnou prírodou môže byť skvelá na dotvorenie veľkonočnej atmosféry. Už sa neviem dočkať, ako budem vytvárať krásne fotografie, ktoré Vám aj celej rodine prinesú radosť.

fotenie detí korzo Zálesie

Takéto je fotenie s Tyellou. Veselé deti a príjemné zážitky bez stresu pre rodičov. Chcete to zažiť? 

Ešte stále je možnosť nahlásiť sa na veľkonočné fotenia lifestylovým štýlom v exteriéri, možnosť fotenia počas pracovného týždňa, ale aj víkendu.

Cena fotenia od 80€, podľa zvoleného balíka. Počas fotenia Vám rada na požiadanie vyhotovím fotografie aj bez veľkonočnej rekvizity, aby ste si mohli cenné rodinné fotky vystaviť aj celoročne a Vy tak získate 2 fotenia v 1.

Lokalitu fotenia Vám napíšem do emailu. Vyberám ju tak, aby bola v krásnej prírode, ale zároveň dobre prístupná autom, fotenie tak dobre zvládnu aj najmenšie detičky.

Máte otázky?

Kontaktujte ma, budem sa na Vás tešiť!

Veľkonočné fotenie – minimalistické a moderné