Vianočné fotenie 2023

Veľmi sa teším, že Vám môžem tohto roku ponúknuť veľmi prirodzené a minimalistické vianočné fotenie v prírode, ktoré je fotené lifestylovým štýlom. Je určené pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť výnimočne a mať krásne nielen fotky, ale aj spomienky na fotenie. Deti si môžu užiť slobodný pohyb, Vy si vychutnáte pobyt v prírode a pritom vzniknú nádherné momentky vystihujúce Vaše rodinné puto. Vidieť takéto súznenie u iných rodín a môcť ho zachytiť na fotkách je pre mňa nesmierne obohacujúcim zážitkom a už teraz sa na Vás veľmi teším!

Ukážka scenérie rodinného fotenia v prírode na zimnú vianočnú tému pre rok 2023:

vianocne fotenie Bratislava 2023
vianocné fotenie pre páry
vianocne fotenie bratislava
vianocne fotenie 2023
vianocne fotenie deti
Vianocne fotenie
vianocne fotenie bratislava
rodinne vianocne fotenie

Cena vianočného fotenia: 120€ (10 fotografií), každá ďalšia fotografia podľa môjho cenníka.

Platba: bankovým prevodom po výbere fotografií z galérie.

Lokalita: Bratislava Karlova Ves (presné miesto fotenia Vám pošlem do emailu).

Fotí sa koncom septembra a začiatkom októbra 2023. Koncom októbra a v novembri je v prírode už množstvo jesenne sfarbeného lístia, takže by boli pre vianočnú farebnosť rušivé a vtedy uskutočňujem jesenné rodinné fotenia, na ktoré sa môžete taktiež objednať.

Trvanie vianočného fotenia: cca 30 min.

Priebeh fotenia: Prvých 5 minút venujeme zoznamovaniu, ukážete mi, aké outfity ste si priniesli, vyberieme čo použijeme.

Vianočné fotenie môžete poňať buď ako rodinné vianočné fotenie, vianočné fotenie detí, alebo sa môžu prísť odfotiť páry.

Rezervujte si FOTENIE na: foto@tyella.sk

Teším sa na Vás!

ČASTÉ OTÁZKY RODIČOV TÝKAJÚCE SA VIANOČNÉHO FOTENIA:

Ako sa obliecť na vianočné fotenie?

Príďte, prosím, oblečení v prírodných farebných tónoch (béžová, hnedá, tmavozelená) + v bielej, tmavomodrej a červenej. Oblečení v pletených svetroch, zvrškoch s goliermi a kožušinkami, so zimnými doplnkami ako sú šály, čelenky, ušianky, pletené čiapky, čiapky s brmbolcami, baranice, palčáky… Môže byť káro, no z mojej skúsenosti nie je vhodné si brať nič s nápismi, nič čierne, krikľavé, trblietavé, ružové ani pásikavé. Bundy radšej elegantnejšie a ležérne než outdoorové. Všetko športové oblečenie nechajte doma (športovú obuv, športové bundy, mikiny, rifle). Zlaďte si aj ponožky, nech majú aj deti radšej jednofarebné neutrálne ponožky/pančušky. Pred fotením ponúkam konzultáciu oblečenia zadarmo. Oblečenie tvorí veľkú časť efektu výslednej fotografie. Koho zaujíma viac, na blogu nájdete môj článok „Ako sa pripraviť na rodinné fotenie

Je rezervácia záväzná?

 – ako mama viem, aké to je s deťmi a v prípade neočakávaných udalostí môžete termín, samozrejme, presunúť na ďalší možný termín fotenia bez poplatku

Čo ak bude zlé počasie?

– keďže ide aj o zážitok z fotenia a nielen o výsledok, v prípade nepriaznivého počasia sa termín fotenia posúva na iný dohodnutý termín.

Je možné dať nafotiť iba deti?

– určite, toto vianočné fotenie môže byť výlučne zamerané na vianočné fotenie detí

Čo ak sa naše deti nebudú chcieť fotiť?

– to je možné, ale ako rodinná fotografka viem a rátam s tým, že deti sú rôzne. Ale keďže všetci chceme, aby ste mali krásne vianočné fotografie, tak spravíme, čo bude v našich silách a nejako si poradíme 🙂 Z mojej skúsenosti sa pár milých záberov dá vždy nejako vykúzliť. Okrem toho je lifestylové fotenie v prírode presne to pravé pre deti, ktoré potrebujú voľnosť a nechcú nútene pózovať v ateliéri. Článok o tom, prečo sa niektoré deti nechcú fotiť a čo sa s tým dá robiť, si môžete prečítať na mojom blogu.

Pokiaľ cítite, že je to to pravé pre Vás, kontaktujte ma a REZERVUJTE si svoj termín na:

foto@tyella.sk

Budem sa na Vás tešiť! 🙂

Vianočné fotenie Bratislava 2023