Jesenné fotenie 2023

Na jeseň sú rodinné fotenia mimoriadne populárne. Niet sa čo diviť, jesenné fotenie má množstvo výhod – nádherne sfarbené jesenné lístie, príjemné teploty a skôr zapadajúce slnko. Okrem toho možnosť zostaviť si jesenný outfit, ktorý je mimochodom aj v módnom priemysle jeden z najobľúbenejších práve vďaka širokému rozsahu typov oblečenia a pestrofarebnej škále teplých prírodných farebných tónin.

Prvé stromy sa začínajú farbiť do oranžova už 4-10.októbra. Ostatné sa k nim potom pripoja veľmi rýchlo, v priebehu niekoľkých dní. Je preto vhodné si naplánovať fotenie práve na tento mesiac. 1. novembra okolo dušičiek je najhrubšia vrstva napadaného lístia a od tohto dňa už sú stromy čím ďalej tým viac holé, slnko zapadá skôr a počasie je pochmúrnejšie.

Ak radi trávite čas v prírode, máte chuť zažiť príjemný fotiaci zážitok, je možné si zarezervovať termín jesenného fotenia už teraz. Ozvite sa mi a spolu naplánujeme pre Vás čo najštýlovejšie jesenné rodinné fotenie, tehotenské fotenie, alebo párové fotenie. Veľmi sa na Vás teším! 🙂

Jesenné fotenie 2023