Jesenné fotenie 2022

Na jeseň sú rodinné fotenia mimoriadne populárne. Niet sa čo diviť, jesenné fotenie má množstvo výhod – nádherne sfarbené jesenné lístie, príjemné teploty a skôr zapadajúce slnko. Okrem toho možnosť zostaviť si jesenný outfit, ktorý je mimochodom aj v módnom priemysle jeden z najobľúbenejších práve vďaka širokému rozsahu typov oblečenia a pestrofarebnej škále teplých prírodných farebných tónin.

Prvé stromy sa začínajú farbiť do oranžova už teraz. Ostatné sa k nim potom pripoja veľmi rýchlo, v priebehu niekoľkých dní. Je preto vhodné si naplánovať fotenie práve na tento mesiac.

Scenériu v októbri krásne dopĺňajú aj tekvičky všetkých druhov, ktoré je možné pri fotení využiť ako rekvizitu a vytvoriť tak milé fotenie s tekvičkami.

Ak radi trávite čas v prírode, máte chuť zažiť príjemný fotiaci zážitok, je možné si zarezervovať termín jesenného fotenia už teraz. Ozvite sa mi a spolu naplánujeme pre Vás čo najštýlovejšie jesenné rodinné fotenie, tehotenské fotenie, alebo párové fotenie. Veľmi sa na Vás teším! 🙂

Jesenné fotenie 2022